Na obsah stránky

Město Přerov

statutární město

Vyhledávání


 

E-maily zastupitelů 2010 - 2014

E - mailové adresy všech členů Zastupitelstva města Přerova

Jméno

E - mail

Čermák, Jaroslav

Jaroslav.Cermak@prerov.eu

Dobyšková, Dana

Dana.Dobyskova@prerov.eu

Dostal, Tomáš

Tomas.Dostal@prerov.eu

Dostalová, Magdalena

Magdalena.Dostalova@prerov.eu

Dvorský, Přemysl

Premysl.Dvorsky@prerov.eu

Frídlová, Monika

Monika.Fridlova@prerov.eu

Grambličková, Elena

Elena.Gramblickova@prerov.eu

Hlavinka, Čestmír

Cestmir.Hlavinka@prerov.eu

Hluzín, Dušan

Dusan.Hluzin@prerov.eu

Hudečková, Marie

Marie.Hudeckova@prerov.eu

Chromec, Michal

Michal.Chromec@prerov.eu

Jandová, Marta

Marta.Jandova@prerov.eu

Krákorová Pajůrková, Šárka

Sarka.Krakorova@prerov.eu

Krestýn, EmilEmil.Krestyn@prerov.eu 

Kulíšek, Josef

Josef.Kulisek@prerov.eu

Laga, Petr

Petr.Laga@prerov.eu

Lajtoch, Jiří

Jiri.Lajtoch@prerov.eu

Machát, Ivan

Ivan.Machat@prerov.eu

Mlčák, Ladislav

Ladislav.Mlcak@prerov.eu

Nekl, Josef

Josef.Nekl@prerov.eu

Netopilová, Helena

Helena.Netopilova@prerov.eu

Passinger, Břetislav

Bretislav.Passinger@prerov.eu

Petroš, Vladimír

Vladimir.Petros@prerov.eu

Pospíšilová, Anna

Anna.Pospisilova@prerov.eu

Puchalský, Vladimír

Vladimir.Puchalsky@prerov.eu

Rašťák, Radovan

Radovan.Rastak@prerov.eu

Schenk, Zdeněk

Zdenek.Schenk@prerov.eu

Skyva, Jiří

Jiri.Skyva@prerov.eu

Symerský, Michal

Michal.Symersky@prerov.eu

Šlechta, Richard

Richard.Slechta@prerov.eu

Špalek Michal, Ing.

Michal.Spalek@prerov.eu

Ticháčková, Lenka

Lenka.Tichackova@prerov.eu

Tomaníková, Ludmila

Ludmila.Tomanikova@prerov.eu

Zácha, Michal

Michal.Zacha@prerov.eu

Zatloukal, Václav

Vaclav.Zatloukal@prerov.eu

27. 1. 2011 12:00:59 - aktualizováno 20. 11. 2013 12:00:22 | přečteno 4204x | webmaster


 
 
Elektronická úřední deska Úřad on-line Řešení životních situací Veřejné zakázky dle zákona č. 137/2006 Sb. (od 1.9.2011) Technologické centrum ORP Přerov
 
Televize Přerov Městské informační centrum Přerovské listy Kulturní a informační služby města Mapové centrum
 
Přerov - znak města

Magistrát města PřerovaOdkaz na stránku www.prerov.eu ve formě QR kódu, obrázek se otevře v novém okně
Bratrská 709/34, 750 11 Přerov 2
Kontakty na MMPr ve formě QR kódu, obrázek se otevře v novém okněE-podatelna: posta@prerov.eu
ID datové schránky:  etwb5sh
ipv6.prerov.eu 

Povinné informace

Úřední hodiny magistrátu

Telefon: 581 268 111
IČ: 00301825
DIČ: CZ 00301825 

Telefonní seznam

Návštěvnost

Celkem přístupů: 21098616
Za týden: 40980
Za den: 6317
Online návštěvníků: 208
 
load